|
Kto sędziował/ubezpieczał Amice ostatni mecz w tamtym sezonie?
ODDAJ KUCHENKĘ!! EJ MAŁEK ODDAJ KUCHENKĘ!!
Z tego Małka to bezczelny oszust albo fujara, a zapewne jedno i drugie.
Ciężko z sędziami w tej naszej polskiej kartoflanej. Wielu jest takich, co nie powinno nawet w A-klasie sędziować. Wielu, wielu bym skierował na przesłuchanie do Wrocławia albo i od razu za jaja powiesił.
W moim prywatnym rankingu "ulubionych sędziów" Małek zajmuje bardzo wysokie miejsce, tuż nad nim jest prawdziwa sędziowska kanalia - sympatyk Zagłębia Lubin oskarżony o korupcję Marek Ryżek. Znamy wszyscy jego wyczyny z meczów przeciwko Wiśle.
Ostatnio też coraz wyżej w mym rankingu pnie się niejaki Jarzębak. Bardzo, bardzo go cenimy we Wrocławiu, głośno chwalimy jego pracę i śpiewamy na jego cześć psalmy.
Ostatnio edytowane przez FooFighter : 10.05.2011 o godz. 00:53.
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
|