flamengista napisał(a):

|
Farciarski, bo zdobyty po rzutach karnych które zawsze są loterią. W dodatku przy ostatnim Kotorowski bronił mając za plecami kilkuset kibiców Legii.
|
Akurat karne to już popis Legii i naprawdę zajebiste strzelanie. Serio, szukasz dziury w całym (pomijam już, że do tych karnych trzeba było się przez kilka rund dostawać, co prawie nikomu się nie udało).