Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12113
Stary 09.05.2011, 23:49
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Farciarski, bo zdobyty po rzutach karnych które zawsze są loterią. W dodatku przy ostatnim Kotorowski bronił mając za plecami kilkuset kibiców Legii.
Akurat karne to już popis Legii i naprawdę zajebiste strzelanie. Serio, szukasz dziury w całym (pomijam już, że do tych karnych trzeba było się przez kilka rund dostawać, co prawie nikomu się nie udało).
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując