Temat
:
"Śpieszmy się kochać ludzi..."
Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA
Offline
#
144
09.05.2011, 22:01
Popłynęły mi łzy....Pomimo, że nie byliśmy najblizszymi kumplami, znalismy się z Bartkiem. Gdy robiłem aukcję, dla chorego Mateuszka, Bartek jako jeden z pierwszych zareagowal....Cholera...jak szukałem znajomych twarzy na wyjazdach, zawsze byl On.....Uśmiechnięty, pełen życia...Bartku gdzie jesteś ......
siara
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siara
Znajdź inne posty napisane przez siara