Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 09.05.2011, 22:01
Popłynęły mi łzy....Pomimo, że nie byliśmy najblizszymi kumplami, znalismy się z Bartkiem. Gdy robiłem aukcję, dla chorego Mateuszka, Bartek jako jeden z pierwszych zareagowal....Cholera...jak szukałem znajomych twarzy na wyjazdach, zawsze byl On.....Uśmiechnięty, pełen życia...Bartku gdzie jesteś ......
Odpowiedz cytując