Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2480
Stary 09.05.2011, 21:50
Dobrze, że nawet nie włączyłem, jak Stec tam siedzi.
Chłop to grafoman (pomijam już nawet jego poglądy) wielbiciel pseudointelektualnego bełkotu. Mówił coś o "barbarzyńskich hordach siepaczy żywcem wyjętych z Mordoru"?
Ciekawe, czy jak się przedstawia, to mówi, że nie przyjęli go do działu "kultura".
Odpowiedz cytując