mitmichael napisał(a):

|
Auxerre wycenia Jelenia na 6mln euro wiec to na prawde jest transferowe s-f a Rasiak moze przy Maaskancie by sie rozwinał
|
Niech wyceniają nawet na 50 mln. euro, a i tak od lipca będzie wolnym zawodnikiem, bo kontrakt ma do końca czerwca.
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,66...o_2011_r_.html
Ale i tak transfer bardzo, ale to bardzo mało realny. Fakt jest taki, że o ile ofensywa prezentuje jakiś poziom, to defensywa (oprócz Pareiki) gra dramatycznie. Priorytetem powinien być lewy obrońca, bo na dzień dzisiejszy w składzie pierwszego zespołu nie ma ani jednego takiego zawodnika.
Można zapytać o młodych Polaków - Krychowiaka i Janotę. Cywka też interesujący chłopak.