Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 09.05.2011, 21:22
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi oczywiście o Wisłę. Już kilka razy w tym sezonie zdarzało się, że trener zmieniał zwycięską taktykę, bo akurat na tą drużynę trzeba grać inaczej.
pozwólmy mu jednak trenować, ustalać skład i taktykę

można stwierdzenie odwrócić i powiedzieć: brak zmian w składzie, granie stałą 11, bark dopasowania taktyki do przeciwnika i drużyna znów przegrała...

niech Maaskant skład ustala, bo jak na razie dobrze mu idzie, widać progres...
... a do nas niech należy doping, nawet ten przed TV