Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4861
Stary 09.05.2011, 20:51
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Dzis koło 16 było 100 ostatnich na Lecha i 40 ! na ickow,bedzie komplet

P.S Czy na E miejsca obowiazuja czy kazdy siada gdzie chce ?
Obowiązują miejsca, szczególnie w środkowej strefie sektora, gdzie siedzi dużo karnetowców.
Odpowiedz cytując