|
Może właśnie za malo czytam Fakt, bo moja wiedza na ten temat jest gdzieś z marca, kiedy wypowiedział się, że Wisła, to tylko krótki epizod, którego nie ma zamiaru przedłużyć. Może cos ostatnio zmienił w swoim podejściu i tego nie słyszałem, ale to nie powód, żeby jakaś "mądrala" robiła mi wycieczki osobiste.
|