Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 09.05.2011, 20:07
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko chce rewanzu za to 4;1 na Kuchennym stadionie.

Maja walczyc,gryzsc,kopac ,niewazne jak ,wazne jest zwyciestwo i rewanz za tamten mecz.
Ten cytat powinni sobie wywiesić przed tym meczem w szatni we wszystkich językach, jakich trzeba.

Oni mają coś w tym meczu do udowodnienia i myślę, że jeśli Robert odpowiedni wpoi im mentalność bezlitosnych bestii, to możemy być spokojni o wynik.

Jedyne, czego się obawiam, to możliwość wyskoczenia z nową " super " taktyką lub dziwnymi przetasowaniami w składzie.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !