|
Jak zagrają tak samo skoncentrowani i zdeterminowani jak z Lechią to myślę, że z naszym wsparciem 3 punkty powinny zostać pod Wawelem ; )
Grunt żeby wyszli takimi samym ustawieniem jak w Gdańsku, Czarek jest bardzo potrzebny i co najważniejsze jest w dobrej formie ;]
Ave Wisła.
|