|
Oj również bym sobie życzyła Dudu z Widzewa, może też Maderę.
Ponadto z listy dostępnych po tym sezonie to oczywiście warto popatrzeć za Kupiszem czy Plizgą.
Poza tym z polskiej ligi to pomyśleć można też o A.R.Traore, Sobocie czy też Sikorskim/Piechu.
O graczach z innych lig czy też wolnych nie będę się wypowiadać, bo cóż ja o nich wiem. Tutaj jest rola Stana i jego współpracowników by badali inne (tanie) rynki. Mam nadzieję, że nas mile zaskoczy Holender w wakacje.
|