kacpergawlo napisał(a):

|
Nie prawda. Kupisz ma automatyczną klauzule przedłużenia jeśli Jaga będzie chciała. Jego los leży jedynie w gestii klubu, a wątpię by się nie zdecydowali.
|
Jesli tak to czemu Jaga z nim kontraktu jeszcze nie przedluzyla? Czekaja az ktos im go pod.......i?
Kupisz to wazny zawodnik dla Jagi wiec nie wierze by czekali na przedluzenie do ostatniej chwili. Jesli tylko od klubu by zalezalo przedluzenie to juz by ono bylo. Skoro do teraz nie przedluzyli to znaczy, ze zawodnik tez ma cos do powiedzenia.