Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9288
Stary 09.05.2011, 19:07
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Nie prawda. Kupisz ma automatyczną klauzule przedłużenia jeśli Jaga będzie chciała. Jego los leży jedynie w gestii klubu, a wątpię by się nie zdecydowali.
Jesli tak to czemu Jaga z nim kontraktu jeszcze nie przedluzyla? Czekaja az ktos im go pod.......i?

Kupisz to wazny zawodnik dla Jagi wiec nie wierze by czekali na przedluzenie do ostatniej chwili. Jesli tylko od klubu by zalezalo przedluzenie to juz by ono bylo. Skoro do teraz nie przedluzyli to znaczy, ze zawodnik tez ma cos do powiedzenia.
Odpowiedz cytując