Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki
Offline
#
144
09.05.2011, 19:04
21 i 22 Maja Wszyscy na Hale!!! Nie ma przebacz. Dokładne info na:
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...-przy-reymonta
Paty3ak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paty3ak
Znajdź inne posty napisane przez Paty3ak