Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 09.05.2011, 19:04
21 i 22 Maja Wszyscy na Hale!!! Nie ma przebacz. Dokładne info na: http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...-przy-reymonta
Odpowiedz cytując