Wyświetl pojedynczy post
bunny
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2475
Stary 09.05.2011, 19:02
ale też wiele zespołów by grało o 'pietrzuszke'. Obecna liczba wydaje się w sam raz. Tabela jest strasznie spłaszczona, na 5 kolejek przed końcem wiele zespołów walczy o puchary i kilka nie jest pewnych swego miejsca w najwyższej lidze.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując