Skoro z wami tak krucho to jednak Skorża to fachowiec. Z takiej mizerii wystrugać PP i wciąż walczyć o MP tego by się żaden trener na świecie nie powstydził. Zatem wszyscy stoicie murem za Maćkiem
BTW
Prawie wzruszyła mnie ta smutna historia z waszą obroną....

(Szczególnie pyskujący Wawrzyniak i Komorowski)