Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12102
Stary 09.05.2011, 18:48
Z obrony Wawrzyniak, Kiełbowicz, Komorowski, Astiz, Choto, Rzeźniczak, Jędrzejczak, Kneżević (czyli wcale nie takiej krótkiej ławki i z bardzo sensownymi rezerwowymi) na początku rundy jak się okazało dostępnych było tylko trzech - Wawrzyniak (który w dodatku pyskował z Iwańskim), Komorowski (jak się okazało - solidny, ale na tamtą chwilę z łatką największego drewna w obronie) oraz Jędrzejczak (powracający z wypożyczenia). Kneżewicz skrywał kontuzję pachwiny, co skończyło się tym, ze trzeba go było operować, reszta była kontuzjowana jawnie. A że zmiennicy nie dawali rady i jeszcze nie mieli bramkarza za plecami, to w połowie rundy jesiennej trzeba było składać obronę od nowa.

Edit:
Cytat:
Skoro z wami tak krucho to jednak Skorża to fachowiec. Z takiej mizerii wystrugać PP i wciąż walczyć o MP tego by się żaden trener na świecie nie powstydził. Zatem wszyscy stoicie murem za Maćkiem

BTW
Prawie wzruszyła mnie ta smutna historia z waszą obroną....
No co, ale nie było tak? Było. Skorża ma swoje za uszami, że później nie było lepiej, a już szczególnie wiosną, kiedy miał wszystko czego mógł chcieć.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 09.05.2011 o godz. 18:55.
Legionista
Odpowiedz cytując