Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2474
Stary 09.05.2011, 18:39
No jak utrzymały, skoro spadną 2 a awansują 4. Większa była by walka o pozostanie w ekstraklasie, ale przede wszystkim więcej meczów.
Odpowiedz cytując