Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 09.05.2011, 18:34
Czyli przy równej ilości punktow liczy się bilans bezpośredni? Wtedy Wisła wygrywa chyba bramkami na wyjeździe. No to cała nadzieja w Pogoni
Odpowiedz cytując