Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2473
Stary 09.05.2011, 18:28
licoo napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem w którym temacie napisać, wiec piszę w tym Wiadomo już coś o poszerzeniu ekstraklasy do 18 zespołów? Przecież każdy by na tym skorzystał. I kibice bo więcej meczów, i kluby bo większa kasa za bilety, telewizja też bo więcej będą mogli pokazać, piłkarsko też skorzystamy bo można wcześniej rozgrywki wznawiać, żeby piłkarze nie mówili że znów są na etapie przygotowań a muszą już grać w eliminacjach do Pucharów.
I parchy także by skorzystały utrzymując się po raz drugi przy zielonym stoliku. Mi tam wystarczy 16 kiepskich drużyn. Ni ewiem po co miałoby być 2 więcej....
Odpowiedz cytując