Edson napisał(a):

Jak mówimy o Polakach to może Grzegorz Rasiak? Właśnie odszedł z AEL Limassol.
|
Rasiak , Jeleń , Seedorf ludzie ogarnijcie się
Jak już patrzymy na Polskich piłkarzy grających na terenie Polski to pewnie nasi skaucie obserwują , ale wątpię żeby ktoś z czołówki do nas przyszedł , no może jak Boguś sypnie 1 mln Euro na jakiegoś Polskiego piłkarza
