Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9285
Stary 09.05.2011, 18:03
Edson napisał(a):Wyświetl post
Jak mówimy o Polakach to może Grzegorz Rasiak? Właśnie odszedł z AEL Limassol.
Rasiak , Jeleń , Seedorf ludzie ogarnijcie się

Jak już patrzymy na Polskich piłkarzy grających na terenie Polski to pewnie nasi skaucie obserwują , ale wątpię żeby ktoś z czołówki do nas przyszedł , no może jak Boguś sypnie 1 mln Euro na jakiegoś Polskiego piłkarza
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując