|
Ale u nas nigdy nie będzie listy rezerwowej na mecze tak jak jest w Anglii i zachwalają to jacyś ludzie w tv chyba oni nie chodzą na mecze naszej EXTRAklasy przecież kto normalny da ok. 100 zł za bilet na taką kopanine jaka jest u nas w kraju śmieszne ale prawdziwe rząd robi szopki euro się skończy i wszystko wróci do normy.
|