|
Polewka, polewką, PS to ciągle największy, bo jedyny dziennik sportowy w tym kraju, o sporej "sile rażenia". GadzinóWka to najważniejsza, choć nieustannie słabnąca gazeta opiniotwórcza. Smutne jest to, że ludzie przyjmują pewne racje za swoje, kompletnie bez zastanowienia.
Rozmawiam z ludźmi, którzy nie są zainteresowani sportem i w ich ustach słowo "kibic" brzmi jak "nazista". Podobny grymas bólu na twarzy i odrażająca niechęć do wspominanej postaci. Nie wydaje mi się, by było to do odwrócenia.
|