Konfliktowy napisał(a):

|
Czy przy wejściu na E24 jak ktoś zakupił bilet w kasie(nie na KK) i przy zakupie pokazał dowód itp to przy wejściu sprawdzają to jeszcze raz z dowodem? Nie pytam jak jest wg. regulaminu, pytam jak jest w praktyce.
|
Lepiej mieć dowód przy sobie wszystko zależy od ochrony ja na mecz z Widzewem wchodziłem grubo 1,5h przed meczem i mi nie sprawdzali nic.