Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Siemens
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4857
Stary 09.05.2011, 17:12
Konfliktowy napisał(a):Wyświetl post
Czy przy wejściu na E24 jak ktoś zakupił bilet w kasie(nie na KK) i przy zakupie pokazał dowód itp to przy wejściu sprawdzają to jeszcze raz z dowodem? Nie pytam jak jest wg. regulaminu, pytam jak jest w praktyce.
Lepiej mieć dowód przy sobie wszystko zależy od ochrony ja na mecz z Widzewem wchodziłem grubo 1,5h przed meczem i mi nie sprawdzali nic.
Odpowiedz cytując