Wymieniacie wielu piłkarzy ale prawda jest taka że mało który byłby wzmocnieniem naszej pierwszej 11 a chyba głównie o to chodzi ponieważ jeśli chcemy awansować do fazy grupowej LM i tam się nie zbłaźnić potrzebujemy na pierwszym miejscu mocniejszego pierwszego składu. Gdy wzmocnimy 3 , może 4 piłkarzami pierwszą 11 to i od razu będziemy mieć 4 dobrych zmienników , tacy zawodnicy jak Kupisz i Plizga niczego nie wniosą do naszej drużyny. Zamiast tracić pieniądze na prowizje i kontrakty takich piłkarzy lepiej przeznaczyć to na kogoś naprawdę dobrego , taki jest moje zdanie . Traore jest dobry, ale czy na skrzydło ? Ja widziałbym go bardziej na rozegraniu i wtedy zrobiłbym miejsce na skrzydle dla Melexa. Inne kandydatury z Polskiej ligi są za słabe no chyba że Wojciechowski rozdupczyłby Polonię

No ewentualnie Sikorski ale nie jestem do niego przekonany , wg mnie pokazał jeszcze za mało żeby zasłużyć na transfer do Wisły.