Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.05.2011, 17:02
Dziku napisał(a):Wyświetl post
opinie na temat hyoundai coupe?
Zależy, która wersja. Pierwszą wersję (99r.) miałem z kumplem na spółkę w liceum i całkiem dobrze wspominam ten samochód. Taka błyskotka do lansu. Silnik 1.8 dawał w nim radę, choć pamiętam, że spalanie było spore 10-12l przy naszej jeździe wtedy. Z usterek to chyba tylko był problem z hamulcami i raz były wymieniane łożyska. Co poza tym. Na pewno nie był to samochód rodziny, a taka niedroga błyskotka do lansu. Fajnie się w nim siedziało bo bardzo nisko, ale osoby przy wzroście 190cm+ miały problem. Maksymalnie nadawał się na 2 osoby. Bardzo podobało mi się wnętrze tego samochodu, które była na niezłym poziomie - jak na Hyundaia. Choć w porównaniu do Lexusa IS200, które mieliśmy po nim to nie było jakieś cudo. Szkoda, że Luxusa rozbił Conrado Moreno

Taka tylko, że z silnikiem 1.8
http://otomoto.pl/hyundai-coupe-C17468443.html
Ostatnio edytowane przez emj10 : 09.05.2011 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując