Cytat:
|
Dobry(bo zwiezle i na temat) materiał Fedka w Cafe Futbol nt. rozwiazan w Anglii. Trzeba czerpac od najlepszych, a to ich prawo w tej kwestii naprawde robi wrazenie.
|
Rzeczywiscie. Super sie uporali. Wtargniecia na plyte boiska zdarzaja sie tam w kazdym sezonie, zadymy na miescie, rasistowskie okrzyki, zyczenie smierci wlascicielowi ManU itd itd. Naprawde zajebiscie sie uporali z chuliganami. Tylko duren albo ten ktory chce udawac durnia moze tak sadzic
Przejrzyj czlowieku na oczy, u nas jest taka sama sytuacja jak w Anglii. Czyli dobra. Od czasu do czasu sie cos zdarza. Sa mecze tzw podwyzszonego ryzyka na ktorych wystarczy troche bardziej zmobilizowac policje aby byl spokoj. A tak to na reszcie normalnych meczow to spokoj jak w operze.
Caly problem kibolstwa w Polsce sprowadza sie do grona 100-200 osob z kazdego klubu ktore czesto nie umieja sie powstrzymac i cos rozwala.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.