Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
21883
09.05.2011, 16:45
Znacie jakas dobra ale nie baardzo droga restaurację na przyjęcie po ślubne w okolicach rynku ? na starym mieście
@Coach super ,ale nie o to mi chodziło.
Ostatnio edytowane przez Krakus! : 09.05.2011 o godz. 16:57.
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!