-ja123- napisał(a):

|
Nieprawda, celem na ten sezon było dostanie się do pucharów i zbudowanie drużyny. Nikt nie przewidywał posypania się Wisły i Lecha. Dopiero w trakcie sezonu wyszło, że można było postarać się o coś więcej.
|
To dziwne bo ja doskonale pamiętam wypowiedz Miklasa przed sezonem w tvn,że celem jest mistrzostwo i liga mistrzów w tym sezonie, było to w okolicach meczu z Arsenalem.Teraz w Warszawie na siłe robi się z pucharu Polski wielki sukces a wystarczy poszukać na necie jakie były odważne zapowiedzi na ten sezon...