Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12094
Stary 09.05.2011, 16:43
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
Nieprawda, celem na ten sezon było dostanie się do pucharów i zbudowanie drużyny. Nikt nie przewidywał posypania się Wisły i Lecha. Dopiero w trakcie sezonu wyszło, że można było postarać się o coś więcej.


To dziwne bo ja doskonale pamiętam wypowiedz Miklasa przed sezonem w tvn,że celem jest mistrzostwo i liga mistrzów w tym sezonie, było to w okolicach meczu z Arsenalem.Teraz w Warszawie na siłe robi się z pucharu Polski wielki sukces a wystarczy poszukać na necie jakie były odważne zapowiedzi na ten sezon...
Odpowiedz cytując