Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9280
Stary 09.05.2011, 16:38
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Kupiszowi kontrakt sie niby konczy ale ma klauzule o przedłuzeniu
wiec zapomnijcie ze Jaga go wypusci za free
Wisła może negocjować kontrakt indywidualny. Jak Kupisz przystanie na niego to Jaga nie ma nic do powiedzenia.

Odpowiedz cytując