Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9276
Stary 09.05.2011, 15:16
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Kupisz, Traore, Ntibazonkiza, Sobota, Broź
najlepsi z tych, których można mieć, w Saidiego nie wierzę, ale fajnie by było parchatym na nosie zagrać
Broź? No chyba zwariowałeś... Najbardziej chaotycznie grający obrońca ligi! Z Widzewa to już Dudu jest 3x lepszy. I nie wiem dlaczego nie wymieniłeś Plizgi z Zagłębia. Jest lepszy od całej wymienionej przez Ciebie piątki.
Ostatnio edytowane przez Edson : 09.05.2011 o godz. 15:21.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując