Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9273
Stary 09.05.2011, 14:40
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
rowniez popieralbym kandydature Kupisza. Ale to wszystko zalezy od tego jaka polityke obierze Jaga po sezonie - czy wznacniania (apetyt rosnie w miare jedzenia, wtedy nie ma szans) albo wyprzedazy (pokazalismy sie, pilkarze nabrali wartosci, warto sprzedac a posciagac talenty i moze za pare lat znowy bedziemy na pudle).
Tylko ile Jagielonia chciała by za Kupisza ? na pewno nie mniej niz 1.5 miliona Euro.
To samo tyczy sie Sikorskiego. 1 milion Euro minimum.
Odpowiedz cytując