tommiyacht napisał(a):

|
rowniez popieralbym kandydature Kupisza. Ale to wszystko zalezy od tego jaka polityke obierze Jaga po sezonie - czy wznacniania (apetyt rosnie w miare jedzenia, wtedy nie ma szans) albo wyprzedazy (pokazalismy sie, pilkarze nabrali wartosci, warto sprzedac a posciagac talenty i moze za pare lat znowy bedziemy na pudle).
|
Tylko ile Jagielonia chciała by za Kupisza ? na pewno nie mniej niz 1.5 miliona Euro.
To samo tyczy sie Sikorskiego. 1 milion Euro minimum.