Temat
:
"Śpieszmy się kochać ludzi..."
Wyświetl pojedynczy post
Sha
Member
Od: 12.2006
Offline
#
139
09.05.2011, 13:09
Nie tylko na piłce i koszykarkach - był wszędzie: na futsalu, siatkarkach... Wisła to było całe jego życie:(
Sha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sha
Znajdź inne posty napisane przez Sha