Wczoraj po meczu z Lechią Gdańsk zginął kibic Wisły z Olkusza. Bartek był zapalonym fanem Wisły - jeździł za swoją ukochaną drużyną dosłownie wszędzie. Można go było również spotkać na meczach koszykarek, którym bardzo kibicował zarówno w Krakowie jak i podczas meczów wyjazdowych. Miał 29 lat...
http://www.gdansk.policja.gov.pl/ser...ll.php?nr=1041