Wyświetl pojedynczy post
qbbba
Senior Member
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 09.05.2011, 12:34
Wczoraj po meczu z Lechią Gdańsk zginął kibic Wisły z Olkusza. Bartek był zapalonym fanem Wisły - jeździł za swoją ukochaną drużyną dosłownie wszędzie. Można go było również spotkać na meczach koszykarek, którym bardzo kibicował zarówno w Krakowie jak i podczas meczów wyjazdowych. Miał 29 lat...

http://www.gdansk.policja.gov.pl/ser...ll.php?nr=1041
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując