|
Jestemy silniejsi , bardziej zgrani , niz ostatnio w pyrlandi , Jesli nasza obrona czegos nie od.......i to bedzie dobrze.
Nie chce juz kalkulowac , chce ino zeby nasi wygrali te dwa mecze w tym tygodniu , i sprawa MP byla pozamiatana.
MP daje nam szanse kase i konkretne transfery , Stan juz na pewno ma kogos na oku.
Tylko zwyciestwo !!
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|