Incognito2192 napisał(a):

|
Może was zdziwię, ale jako uzupełnienie składu to ja bym u nas widział Lukjanovsa z Lechii. Facet nigdy nie odpuszcza, jest szybki i dość niezły technicznie, jak trzebazagra na skrzydle lub w ataku. Zawsze mi się podoba, że walczy i widać, że zależy mu na dobrej grze, nie gwiazdorzy.
|
Tylko my powinniśmy sprowadzać takich zawodników którzy będą wzmacniać drużynę, a jako uzupełnienie niech zostają ci co już u nas są ...