Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9261
Stary 09.05.2011, 10:22
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Może was zdziwię, ale jako uzupełnienie składu to ja bym u nas widział Lukjanovsa z Lechii. Facet nigdy nie odpuszcza, jest szybki i dość niezły technicznie, jak trzebazagra na skrzydle lub w ataku. Zawsze mi się podoba, że walczy i widać, że zależy mu na dobrej grze, nie gwiazdorzy.
Tylko my powinniśmy sprowadzać takich zawodników którzy będą wzmacniać drużynę, a jako uzupełnienie niech zostają ci co już u nas są ...
Odpowiedz cytując