Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 09.05.2011, 10:19
Mała sugestia, dajcie sobie spokój z robieniem jakich równań typu: nazwiskoX >= NazwiskoY. Jak pokazały poprzednie mecze, można mieć nawet X>>>>Y i przegrać. Piłka nożna to nie gra 22 zawodników, ale gra dwóch zespołów !



"Bo nasza ARMIA to potęga"