Temat
:
[26 kolejka] Wisła Kraków-Lech Poznań, 11 maja, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
60
09.05.2011, 10:19
Mała sugestia, dajcie sobie spokój z robieniem jakich równań typu: nazwiskoX >= NazwiskoY. Jak pokazały poprzednie mecze, można mieć nawet X>>>>Y i przegrać. Piłka nożna to nie gra 22 zawodników, ale gra dwóch zespołów !
"Bo nasza
ARMIA
to potęga"
gress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gress
Znajdź inne posty napisane przez gress