Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 09.05.2011, 09:42
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
i jeszcze bym przylepił kogoś do stilica bo mimo wszystko może rzucić piłkę i mogą być problemy...
Sobol albo Wilk wybija mu z glowy szukanie pilki w srodku pola.

Cytat:
Czyli podstawowa jedenastka powinna wybiec taka sama jak z Lechią czyli z Wilkiem i Sobolem na środku.
Tu mnie zastanawia tylko to jak sobie poradzimy grając co 3 dni tym samym składem. Zwłaszcza czy Melikson wytrzyma przynajmniej do meczu z Legią.
Nasi sa b.dobrze przygotowani fizycznie , wiec o to sie nie boje.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"