szczepans21 napisał(a):

|
i jeszcze bym przylepił kogoś do stilica bo mimo wszystko może rzucić piłkę i mogą być problemy...
|
Sobol albo Wilk wybija mu z glowy szukanie pilki w srodku pola.
Cytat:
Czyli podstawowa jedenastka powinna wybiec taka sama jak z Lechią czyli z Wilkiem i Sobolem na środku.
Tu mnie zastanawia tylko to jak sobie poradzimy grając co 3 dni tym samym składem. Zwłaszcza czy Melikson wytrzyma przynajmniej do meczu z Legią.
|
Nasi sa b.dobrze przygotowani fizycznie , wiec o to sie nie boje.