Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9259
Stary 09.05.2011, 09:31
a mi się podoba Suvorov, od 1 jego meczu widziałem, że ma to coś .. niezła technika, dobry strzał z dystansu, młody
szkoda tylko, że gra u sąsiadki, ale nie uważam, żeby on akurat był mocno związany z tym klubem
ciekaw jestem czy byłby to sprowadzenia, jeśli by spadli
chociaż podobno kosztował 300-400k e , więc tani może nie być ..
Odpowiedz cytując