Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12079
Stary 09.05.2011, 09:26
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Jesli:

1. Polonia Bytom ogra Cracovie w 26 kolejce
2. Polonia Bytom wygra z Gornikiem w 27 kolejce

To pokonujac Cracovie w niedziele spuszczamy ich do 1 ligi na 100% Nie beda mieli nawet matematycznych szans po porazce
Numer 2 pewnie wejdzie bez problemu, w końcu na spółdzielnię można zawsze liczyć na Śląsku
the end
Odpowiedz cytując