Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
12079
09.05.2011, 09:26
DysoN
napisał(a):
Jesli:
1. Polonia Bytom ogra Cracovie w 26 kolejce
2. Polonia Bytom wygra z Gornikiem w 27 kolejce
To pokonujac Cracovie w niedziele spuszczamy ich do 1 ligi na 100%
Nie beda mieli nawet matematycznych szans po porazce
Numer 2 pewnie wejdzie bez problemu, w końcu na spółdzielnię można zawsze liczyć na Śląsku
the end
wisl@k_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisl@k_TS
Znajdź inne posty napisane przez wisl@k_TS