Jeszcze Korona musi 1 pkt zdobyć
...tak naprawdę 2 pkt.
Ma teraz 8 pkt przewagi nad Parchami. Jak zdobędą tylko 1 pkt w dwóch najbliższych kolejkach przy zerowym dorobku Makabi to na 3 kolejki będą mieć 9pkt przewagi. Co przy gorszym bilansie spotkań nie daje jeszcze scyzorom utrzymania.