Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12078
Stary 09.05.2011, 09:04
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Jesli:

1. Polonia Bytom ogra Cracovie w 26 kolejce
2. Polonia Bytom wygra z Gornikiem w 27 kolejce

To pokonujac Cracovie w niedziele spuszczamy ich do 1 ligi na 100% Nie beda mieli nawet matematycznych szans po porazce
Jeszcze Korona musi 1 pkt zdobyć

...tak naprawdę 2 pkt.
Ma teraz 8 pkt przewagi nad Parchami. Jak zdobędą tylko 1 pkt w dwóch najbliższych kolejkach przy zerowym dorobku Makabi to na 3 kolejki będą mieć 9pkt przewagi. Co przy gorszym bilansie spotkań nie daje jeszcze scyzorom utrzymania.
Ostatnio edytowane przez Proud : 09.05.2011 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując