Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12077
Stary 09.05.2011, 09:01
Jesli:

1. Polonia Bytom ogra Cracovie w 26 kolejce
2. Polonia Bytom wygra z Gornikiem w 27 kolejce

To pokonujac Cracovie w niedziele spuszczamy ich do 1 ligi na 100% Nie beda mieli nawet matematycznych szans po porazce
DysoN
Odpowiedz cytując