Gwiaździsty napisał(a):

Jedna może będzie, ale jak to jest u Lisa, będzie miała przeciwko sobie ze 4 osoby + Lis (który będzie jej w razie czego przerywał lub nie dopuszczał do głosu) oraz specjalnie przygotowaną widownię tzw. klaskaczy, którzy po każdej durnej antykibicowskiej uwadze będą szaleć jak po golu.
Jednym słowem standard jak to u Lisa.
|
Ja tego lisiego gówna nie oglądam. Jedna wielka manipulacja faktami.