Mareq napisał(a):

Jutro jeszcze ponoć u Lisa ma być dyskusja (oczywiście prze kumata) na temat problemu Polski no1 - znaczy się kibolstwa.
Ciekawe czy w składzie dyskutantów znajdzie się chociaż jedna osoba która będzie bronić środowiska , czy może widz zostanie nakarmiony jednolicie brzmiącą papką.
|
Jedna może będzie, ale jak to jest u Lisa, będzie miała przeciwko sobie ze 4 osoby + Lis (który będzie jej w razie czego przerywał lub nie dopuszczał do głosu) oraz specjalnie przygotowaną widownię tzw. klaskaczy, którzy po każdej durnej antykibicowskiej uwadze będą szaleć jak po golu.
Jednym słowem standard jak to u Lisa.