Sartre napisał(a):

|
@Pan Jotka, jakiś czas temu robiłem tutaj analizę końcowych kolejek, i mi również wyszło, że Wisła ma trudniejszy terminarz do końca od Jagi.
|
Co to znaczy łatwiejsze mecze? Wyjazd Jagi na Cracovię? Mecz z Legią u siebie przy bilansie iluś tam przegranych ostatnich meczy z Warszawiakami? A może wyjazd na Polonię W. w najbliższej kolejce? Dla mnie jeżeli Wisła gra przy R22 to jest zawsze faworytem więc mamy 9 pkt na pewno. Czy można o Jadze przegrywającej zarówno na wyjeździe i u siebie powiedzieć, że ma łatwiejszy terminarz? Wątpie. Sezon już jest zakończony i pytanie brzmi iloma pkt Wisła wygra, a nie czy w ogóle wygra.