buczo1985 napisał(a):

|
Czy stać ich faktycznie na rozegranie 5 dobrych meczów?
|
Wystarczy obejrzeć 10 spotkań Legii w tej rundzie, aby stwierdzić, że NIE

Zresztą pisałem rano, że jak dziś przegracie to stracicie MP (prawem serii). Nie przegraliście, więc nie ma czym się już martwić.
Co do zmian personalnych w Legii w tej chwili jest sprawa otwarta, choć doszły mnie już słuchy, że mogą one dotyczyć nie tylko zmian w sztabie szkoleniowym. A zresztą jutro będą wiedział trochę więcej, a na początku czerwca powinno być już wszystko jasne.