Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#386
Stary 08.05.2011, 23:03
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Miałem już się nie wypowiadać na ten temat, ale to już ostatni off top na temat Wieszczyckiego.

Co do tych oczywistych oczywistości pana cpt. Obvious.
Od wyniku 2-0 co najmniej trzy razy powtarzał, że przydałaby się bramka dla Lechii, dzięki czemu mielibyśmy emocje w końcówce. Nie wiem, czy to tak po browarach miałem, ale wprost nie mogłem przestać się śmiać z tego w jaki sposób to wypowiadał heh
Toż to już nie ekspert, a prawdziwy Sherlock Holmes
Ludzie napierdzielacie na Wieszczyckiego, a o tym, że przydała by sie bramka aby mecz był ciekawszy to zawsze mówi. Wiec już nie wymyslajcie jak to Wieszczycki Wisle źle życzy.
Akurat On wiele razy chwalił Wisłe.
Odpowiedz cytując