Dean napisał(a):

Tak w ogóle szacunek za doping na Legii w tej kolejce. Nie było ich na stadionie, a i tak byli głośniej niż prowadzący na stadionie doping Jaga czy dzisiaj GKS. Chciałbym, aby wyjazd do Warszawy wypalił i żeby spotkała się czołówka dzisiejszego ruchu kibicowskiego w Polsce.
|
Byłes na tych meczach ? Czy po ogladnieciu meczu w TV tak sądzisz?