Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12068
Stary 08.05.2011, 22:54
Tak jak juz pisałem, wygrywajac z Amicą i pasami zdobywamy już w niedziele mistrzostwo.
Tego jestem pewny, bo Jaga napewno 6 punktów w 2 najblizszych spotkaniach nie zdobedzie
Odpowiedz cytując