murray napisał(a):

|
Jak tak słucham wypowiedzi ludzi niezwiązanych w żaden sposób ze zjawiskiem kibicowania, to trzeba przyznać, że Stowarzyszenia mają ciężki orzech do zgryzienia w kontekście przekonania społeczeństwa o wyczynach rządu Tuska.
|
Z ciekawości zacząłem czytać komentarze na
http://www.youtube.com/watch?v=ns3LM9PlVTY
Nie wiedziałem, że żyjemy w aż tak ciemnym środowisku. dramat