Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#382
Stary 08.05.2011, 22:00
Flow napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze słowo o komentarzu Wieszczyckiego.
Mi się wydaję, że to niestety było odpowiedzią na pytanie Szymka
-bramka?
-nie, niestety
Był pewny, że piłka nie wpadnie, a strzał piękny, więc szkoda by było.
mniej wiecej tak było

oczywiście tuż przed bramką na 2-0 Wieszczycki krzczał "fantastycznie " ale tego już żaden kibic nie raczył zauważyć

troche sie dziwie takiej nagonce na dziennikarzy canal + , starają się być obiektywni , a że w trakcie spotkania kibicują słabszej drużynie to akurat tylko w ich interesie , aby spotkanie było ciekawsze , bardziej emocjonujące .
Przeciez nikomu w kraju poza kibicami Wisły , nie zależy aby rozstrzygnięcia w lidze skończły się 3-4 kolejki przed końcem . Tak jeszcze poza tym , od Wisły wymaga się więcej od większości drużyn w kraju , ma nie tylko wygrywać , ale grać przy tym ładnie dla oka .


Taki Mirek Szymkowiak już kiedys powiedział że zawsze ma dylemat jak komentować w meczu Wisły , bo ma do niej zbyt duży sentyment i nie chce być posądzony o stronniczość .

Wracając do meczu a raczej otoczki :

pozwoliłem sobie przeglądnąć jakie emocje panowały odpowiednio na forum Lecha i Legi przed naszym mecze . Legioniści chociaz są wyżej w tabeli od Lecha totalnie się nie emocjonowali . Jak już chwaląc gre Wisły i raczej trzeźwo podchodzili do tematu , wiedząc że walczą tylko o wicemostrzostwo . W Poznaniu zaś wietrzono stratę punktów przez Wisłę i planowano scenariusze o mistrzostwie dla Lecha . Totalnie odcięcie od rzeczywistości .
Odpowiedz cytując